2018 “Parim noor instrumentalist”

Lõppvoor

Asukoht: Nõmme Muusikakooli saal
Kuupäev: 14.03.2018
Žürii: Kristi Mühling, Kaarin Aamer ja Ene Nael

0 vanuserühm (…-8a)

I Lilian Sienna Sild õp. Laura Lindpere, Viimsi Muusikakool
II Luisa Koitmaa õp. Pille Karras, Keila Muusikakool
II Sofia Suprun õp. Virve Tali, Lasnamäe Muusikakool
III Trini-Li Kötsi õp. Pille Karras, Keila Muusikakool
III ja EMTA eripreemia Loona Raju õp. Laura Lindpere, Tallinna Muusikakool
III Meel Suursild õp. Raili Käär, Pärnu Kunstide Maja
Diplom Emily-Nette Paidre õp. Hanna Vallimägi, Ülenurme Muusikakool

Kandleliidu juhatuse eripreemia artistliku esituse eest Loona Raju.

Kohustuslikud palad: Isaak Berkovitš Etüüd ja Lea Gabral “Tants”

I vanuserühm (9-10a)

I Viola Viia Aabloo õp. Ruth Kuhi, H. Elleri nim. Tartu Muusikakool
II Lenna Purga õp. Pille Bergmann, Viljandi Muusikakool
III Mariann Koik õp. Laura Linnaks, Saku Muusikakool
III Hanna Liis Esnar õp. Ann Kase, Jõelähtme Muusika- ja Kunstikool
III Katariina Kang õp. Laura Linnaks, Saku Muusikakool
III Emmi Milda Ots õp. Laura Linnaks, Saku Muusikakool
III Marta Männiste õp. Anna-Liisa Eller, Tallinna Muusikakool
III ja EMTA eripreemia Lisa Pruuli õp. Malle Vihul, Tallinna Muusikakool
III Laura-Johanna Käärma õp. Raili Käär, Pärnu Kunstide Maja
III Britta Kaare õp. Virve Tali, Lasnamäe Muusikakool
Diplom Anni Mae Kuum õp. Laura Lindpere, Viimsi Muusikakool
Diplom Hiie Pent õp. Anna-Liisa Eller, Tallinna Muusikakool
Diplom Anita Kelsi Rieberg õp. Malle Vihul, Tallinna Muusikakool
Diplom Tuule Helin Schneider õp. Raili Käär, Pärnu Kunstide Maja
Diplom Annabel Kuljus õp. Malle Vihul, Tallinna Muusikakool

Kandleliidu juhatuse eripreemia muusikalise esituse eest Viola Viia Aabloo.

Kohustuslikud palad: Lea Gabral “Frida”, eesti rhv (seade Aino-Edith Merila) “Midrilinnumäng” ja Christopher Norton “Lumine hetk”

II vanuserühm (11-12a)

I Elsa Lydia Virta õp. Raili Käär, Pärnu Kunstide Maja
I ja EMTA eripreemia Stella Elisabeth Saar õp. Hanna Vallimägi, Ülenurme Muusikakool
II Hanna Maria Lepp õp. Pille Karras, Keila Muusikakool
II Ida Künnap õp. Malle Vihul, Tallinna Muusikakool
II Hanna Marii Mängel õp. Laura Lindpere, Viimsi Muusikakool
III Sireliis Viiberg õp. Elise Võsu, Võru Muusikakool
III Merit Roseniit õp. Elo Kalda, Pärnu Muusikakool
III Mia Kukk õp. Tuule Kann, VHK Muusikakool
III Elisabet Piirsalu õp. Laura Lindpere, Viimsi Muusikakool
III Laureen Luik õp. Pille Bergmann, Viljandi Muusikakool
Diplom Nelle-Ann Vare õp. Hanna Vallimägi, Ülenurme Muusikakool
Diplom Marta Murd õp. Anna-Liisa Eller, Tallinna Muusikakool
Diplom Liisi Märks õp. Malle Vihul, Tallinna Muusikakool

Kandleliidu juhatuse eripreemia kaunilt kurva printsessi esituse eest Hanna Maria Lepp.

Kohustuslikud palad: Riine Pajusaar “Õnnelik hetk” ja Pam Wegdwood “Charleston”

III vanuserühm (13-14a)

I Miia Polding õp. Laura Linnaks, Saku Muusikakool
I Paulina Andrejeva õp. Pille Karras, Keila Muusikakool
I Nora Nõmm õp. Ruth Kuhi, Tartu II Muusikakool
I Emma Loona Mängli õp. Malle Vihul, Tallinna Muusikakool
II ja EMTA eripreemia Anna Neutal õp. Pille Karras, Keila Muusikakool
II Karoliina Kollom õp. Pille Karras, Saue Muusikakool
II Paula Linde õp. Jaanus Väljaots, Rakvere Muusikakool
II Elsbet Helena Tiitus õp. Pille Bermann, Viljandi Muusikakool
III Mia Matilda Lemba õp. Tuule Kann, VHK Muusikakool
III Hanneloore Horn õp. Elise Võsu, Võru Muusikakool

Kandleliidu juhatuse eripreemia kepsakate lammaste esitamise ees Paulina Andrejeva.

Kohustuslikud palad: Raimo Kangro “Aga tuhkatriinu on väga ilus” ja rootsi rhv (seade Aino-Edith Merila) “Nüüd lähme lambaid niitma”

IV vanuserühm (15-19a)

I ja EMTA eripreemia Kärt Suurlaht õp. Ella Maidre, VHK Muusikakool
II Kirke Antsmäe õp. Anna-Liisa Eller, G. Otsa nim. Tallinna Muusikakool
II Ave-Ingrid Veskimägi õp. Elo Kalda, Pärnu Muusikakool
III Ursula Ilves õp. Pille Bergmann, Viljandi Muusikakool
III Elis Saarelaid õp. Ruth Kuhi, Tartu II Muusikakool
III ja eripreemia oma seade eest Triinu Orgmets õp. Jaanus Väljaots, Rakvere Muusikakool
III Katariina Viik õp. Raili Käär, Pärnu Kunstide Maja
Diplom Sandra Serena Sulin õp. Laura Linnaks, Saku Muusikakool
Diplom Kaisa-Mari Lehis õp. Pille Bergmann, Võhma Muusikakool

Kandleliidu juhatuse eripreemia kava tervikliku esituse eest Kärt Suurlaht.

Kohustuslikud palad: Uno Naissoo “Eleegia”, Mart Siimer “Mängutoos” ja Henry Lemoine Etüüd