2016 “Parim noor instrumentalist”

Lõppvoor

Asukoht: Nõmme Muusikakooli saal
Kuupäev: 12.03.2016
Žürii: Kristi Mühling, Anna-Liisa Eller ja Ene Nael

I vanuserühm (…-10a)

I Elsa Lydia Virta õp. Raili Käär, Pärnu Kunstide Maja
II Liisi Märks õp. Malle Vihul, Tallinna Muusikakool
III Laureen Luik õp. Pille Bergmann, Viljandi Muusikakool
III Lisa Pruuli õp. Malle Vihul, Tallinna Muusikakool
Diplom kogu kava eest Elisabet Piirsalu õp. Laura Lindpere, Viimsi Muusikakool
Diplom vabalt valitud pala hea esitus Merit Roseniit õp. Elo Kalda, Pärnu Muusikakool
Diplom vabalt valitud pala hea esitus Johanna Järg õp. Ella Maidre, Vanalinna Muusikakool
Diplom vabalt valitud pala hea esitus Ida Künnap õp. Malle Vihul, Tallinna Muusikakool

Kohustuslikud palad: Alec Rowley “Haldjas” ja Christopher Norton “Inter-City Stomp”

II vanuserühm (11-12a)

I Simona Voolaine õp. Pille Karras, Keila Muusikakool
I Karoliina Kollom õp. Pille Karras, Saue Muusikakool
II & Diplom kohustusliku pala eest Anna Neutal õp. Pille Karras, Keila Muusikakool
II & Diplom kohustusliku pala eest Elsbet Helena Tiitus õp. Pille Bergmann, Viljandi Muusikakool
III Jane Leinfeld õp. Ella Maidre, Tallinna Muusikakool
Diplom vabalt valitud pala eest Emma Loona Mängli õp. Malle Vihul, Tallinna Muusikakool
Diplom vabalt valitud pala eest Paula Linde õp. Jaanus Väljaots, Rakvere Muusikakool
Diplom vabalt valitud pala eest Miia Polding õp. Laura Linnaks, Saku Muusikakool

Kohustuslikud palad: Rainer Mohrs “Nõiutud kääbuse ärkamine” ja José Ferrer “Hispaania serenaad”

III vanuserühm (13-14a)

I Emilia Niilo õp. Virve Tali, Lasnamäe Muusikakool
I Kärt Suurlaht õp. Pille Karras, Keila Muusikakool
I Kirke Antsmäe õp. Malle Vihul, Tallinna Muusikakool
II Maria Hindreko õp. Laura Linnaks, Saku Muusikakool
II Sandra Serena Sulin õp. Laura Linnaks, Saku Muusikakool
Diplom Kaisa-Mari Lehis õp. Pille Bergmann, Võhma Muusikakool
Diplom Anne-Ly Mutli õp. Pille Bergmann, Viljandi Muusikakool
Diplom Elis Saarelaid õp. Ruth Kuhi, Tartu II Muusikakool
Diplom Ave-Ingrid Veskimäng õp. Elo Kalda, Pärnu Muusikakool

Kohustuslikud palad: David Blackwell “Kassi silmad” ja Aino-Edith Merila “Vihmase ja ilusa ilma laul”

IV vanuserühm (15-19a)

I Brenda Pärtel õp. Malle Vihul, Tallinna Muusikakool
I Marliis Miilimäe õp. Tiit Erm, Pärnu Kunstide Maja
Diplom südika esinemise eest Annabel Raudsepp õp. Elo Kalda, Pärnu Muusikakool
Diplom Annabel Kaasik õp. Ruth Kuhi, Tartu II Muusikakool

Kohustuslikud palad: Mauro Giuliani “Laul” ja Marcel Grandjany “Gavotte” Petite Suite Classique