Õppimine
Algastme koolid
Heino Elleri nimeline Tartu Muusikakool (kromaatiline kannel, õp. Ruth Kuhi)
Jakob Westholmi Muusikakool (6-keelne väikekannel, õp. Katrin Läll)
Jõelähtme Muusika- ja Kunstikool (kromaatiline kannel, õp. Ann Kase)
Karksi-Nuia Muusikakool (kromaatiline kannel, õp. Heidi Öövel)
Karl Rammi nimeline Sindi Muusikakool (väikekannel, õp. Elo Kalda)
Kehra Kunstidekool (kromaatiline kannel, õp. Piia Maasikas)
Kehtna Kunstide Kool (rahvakannel, väikekannel, õp. Kätlin Lang)
Keila Muusikakool (kromaatiline kannel, õp. Pille Karras)
Kiviõli Kunstide Kool (kromaatiline kannel, õp. Kaarin Aamer)
Lasnamäe Muusikakool (kromaatiline kannel, õp. Virve Tali)
Märjamaa Muusika- ja Kunstikool (rahvakannel, õp. Aivar Arak ja väikekannel, õp. Terje Kaur)
MUBA (kromaatiline kannel, õp. Anna-Liisa Eller ja õp. Kristi Mühling)
Orissaare Muusikakool (rahvakannel ja väikekannel, õp. Õie Pärtel)
Pärnu Kunstide Maja (kromaatiline kannel, õp. Raili Käär)
Pärnu Muusikakool (kromaatiline kannel ja rahvakannel, õp. Elo Kalda)
Rakvere Muusikakool (kromaatiline kannel, õp. Jaanus Väljaots, asendab õp. Ann Kase)
Saku Muusikakool (kromaatiline kannel, õp. Laura Linnaks)
Saue Muusikakool (kromaatiline kannel, õp. Pille Karras)
Tabasalu Muusikakool (väikekannel, õp. Leanne Barbo)
Tallinna Huvikeskus “Kullo” (kromaatiline kannel, õp. Galja Jõgi)
Tallinna Kanutiaia Huvikool (kromaatiline kannel ja 6-keelne väikekannel, õp. Piia Maasikas)
Tallinna Muusikakool (kromaatiline kannel, õp. Malle Vihul, Anna-Liisa Eller ja Laura Lindpere)
Tapa Muusikakool (kromaatiline kannel, õp. Jaanus Väljaots)
Tartu II Muusikakool (kromaatiline kannel, õp. Hanna Vallimägi, asendab Külli Org, rahvakannel, õp. Liina Kask-Flight)
Tartu Valla Muusikakool (kromaatiline kannel, õp. Külli Org)
Toila Muusika- ja Kunstikool (kromaatiline kannel, õp. Katrin Niine)
Tõrva Muusikakool (kromaatiline ja väikekannel, õp. Gerda Nurmeots)
Türi Muusikakool (kromaatiline kannel, õp. Gerda Pärnaku, asendab õp. Pille Bergmann)
Vanalinna Muusikakool (kromaatiline kannel ja väikekannel, õp. Ella Maidre ja Tuule Kann)
Viimsi Muusikakool (kromaatiline kannel, õp. Laura Lindpere, asendab õp. Ella Maidre)
Viljandi Muusikakool (kromaatiline kannel, õp. Pille Bergmann ja Gerda Merila)
Võhma Muusikakool (kromaatiline kannel, õp. Pille Bergmann)
Võru Muusikakool (kromaatiline kannel, õp. Elise Võsu)
Ülenurme Muusikakool (kromaatiline kannel, õp. Hanna Vallimägi, asendab õp. Külli Org)
Keskastme koolid
MUBA (kromaatiline kannel, õp. Anna-Liisa Eller ja õp. Kristi Mühling)
Heino Elleri nimeline Tartu Muusikakool (kromaatiline kannel, õp. Ruth Kuhi)
Ülikoolid
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia (kromaatiline kannel, õp. Kristi Mühling ja Hedi Viisma)
Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia (pärimusmuusika ja koolimuusika eriala, õp. Tuule Kann)
Täiendkoolitused
August Pulsti õpistu (rahvakandle koduõpe, rahvakandle kursus ja väikekandle kursus, õp. Helle Suurlaht ja Pille Karras)