Kollektiivid

Ensemble Una Corda (Tallinn)
https://www.facebook.com/una.corda/
Kontakt: Kristi Mühling +372 5665 7028, kristimyhling@gmail.com

Kandleansambel Kandleke (Pärnu)
http://moderato.onepagefree.com/
Kontakt: Reine Niin +372 5598 8836, reineniin@gmail.com

Kandleansambel Kandlekiilid (Kiili)
http://www.kiilikunstidekool.ee
Kontakt: Tiina Vaalma vaalma.tiina@gmail.com

Kandleansambel Keelte kodu (Tallinn)
Kontakt: Ella Maidre ella.maidre@gmail.com

Kandleansambel Kõuekeeled (Kiviõli)
https://www.facebook.com/kouekeeled/
Kontakt: Kaarin Aamer +372 5303 2404

Kandleorkester Sotto Voce (Üle-Eestiline)
www.sottovoce.ee
Kontakt: Ann Kase +372 5662 1294, kandleorkester@gmail.com

Kannelnaised
Kontakt: Õie Pärtel

Lätte Veetallajad
https://www.facebook.com/veetallajad/

Pernu Läte (Pärnu)
http://moderato.onepagefree.com
Kontakt: Reine Niin +372 5598 8836, reineniin@gmail.com

Resonabilis (Tallinn)
http://www.resonabilis.com
Kontakt: Kristi Mühling +372 5665 7028, kristimyhling@gmail.com

Saku Muusikakooli Rahvamuusikaansambel (Saku)
http://www.sakumuusikakool.ee/?page_id=22
Kontakt: Laura Linnaks +372 5625 5835, laura.linnaks@sakuvald.ee

Simmaniduo
http://www.simmaniduokannel.eu/et
Kohtakt: Sander Karu +372 50 43 202, simmaniduo@gmail.com

Trio Kolm Kõla (Tallinn)
https://www.facebook.com/AraLauraMaria/
Kontakt:

Trio Soon/Piho/Lepasson
triosoonpiholepasson.weebly.com
Kontakt: Kadri Lepasson +372 52 369 06, kadri.lepasson@gmail.com

Viljandi Noorte Sümfooniaorkester (Viljandi)
https://www.facebook.com/Viljandi-Noorte-Sümfooniaorkester

Väikekandleansambel LiULi
https://www.facebook.com/liulimusic/
Kontakt: liuli.info@gmail.com