Tagasi Kirjandus & helikandjad-le

Kirjandus

Kandlepalade kogumik “Uudislooming kromaatilisele kandlele”
2019 september

Tegemist on 120-leheküljelise köitega, kust leiab tänavu aasta aprillis toimunud kandlepalade konkursilt osa võtnud tööd ning XIII Rahvusvahelise Kandlefestivali jaoks tellitud palad, kokku 54 teost. Kaante vahel on palasid nii alles muusikakooli alustavatele lastele kui ka juba eriti vilunutele. Saab mängida nii nüüdismuusikat (kusjuures ka lihtsamaid palu, mis aitavad hästi antud stiili sisse elada) kui ka klassikalisema kõlapildiga teoseid.

Üks eksemplar maksab 30€, tasuda saab arvega. Soovi korral tuleb rekvisiidid kirjutada meiliaadressil info@kandleliit.ee.


Ruth Kuhi “Kromaatilise kandle õpetamise metoodika”
2024 märts

Tegemist on ligi 90-leheküljelise teosega, mis on esimene kromaatilise kandle metoodika raamat. Tarkuseteri jätkub nii algajale õpetajale kui juba pikalt praktiseerinud pedagoogile. Raamatust leiab nii suuniseid õpetamiseks, pillimängijale sobilikke võimlemisharjutusi, noodimaterjali kui ka vahvaid mänge, mida lastega läbi viia.

Üks eksemplar maksab 30€, tasuda saab arvega. Soovi korral tuleb rekvisiidid kirjutada meiliaadressil info@kandleliit.ee. Eesti Kandleliidu liikmele kehtib soodushind 25€.