2022 “Parim noor instrumentalist”

LÕPPVOOR

Asukoht: Videovoor
Kuupäev: 31.03.2022
Žürii: Kaarin Aamer, Hedi Viisma ja Liina Lill

0 vanuserühm (7-8a)

I koht Suvi Mikelsaar, õp. Ruth Kuhi, Heino Elleri Muusikakool
II koht Nora-Avni Govind, õp. Laura Linnaks, Saku Muusikakool
III koht Kariin Koik, õp. Laura Linnaks, Saku Muusikakool
Diplom Mariete Kukk, õp. Ann Kase, Jõelähtme Muusika- ja Kunstikool

Kohustuslikud palad: kaks vabalt valitud erineva karakteriga pala

I vanuserühm (9-10a)

I koht ja eripreemia J. Kriegeri “Bourree” esituse eest Mirtel Suumann, õp. Ruth Kuhi, Heino Elleri Muusikakool
I koht Marta Muradyan, õp. Ruth Kuhi, Heino Elleri Muusikakool
II koht Enely Needo, õp. Elise Võsu, Võru Muusikakool
II koht Grit Klement, õp. Ann Kase, Jõelähtme Muusika- ja Kunstikool
III koht ja eripreemia J. Pachelbeli “Saraband” esituse eest Katariina Oks, õp. Ella Maidre, Viimsi Muusikakool
III koht Krõõt Kull, õp. Anna-Liisa Eller, Tallinna Muusikakool
III koht Emili Kirschenberg, õp. Pille Karras, Saue Muusikakool
III koht Marken Mürk, õp. Elise Võsu, Võru Muusikakool
Diplom Kaisa Lusti, õp. Ann Kase, Rakvere Muusikakool
Diplom Lisbet Hillak, õp. Külli Org, Tartu Valla Muusikakool
Diplom Helmi Russak, õp. Ruth Kuhi, Heino Elleri Muusikakool
Diplom Teele Lõhmuste, õp. Ann Kase, Jõelähtme Muusika- ja Kunstikool
Diplom Samira Sadõhova, õp. Ann Kase, Jõelähtme Muusika- ja Kunstikool

Kohustuslikud palad: Leelo Kõlar “Haned kadunud”, rahvaviis, seade K. Olson “Sära, sära, väike täht” ja Fiona Macardle “Pahura tuju tango”

II vanuserühm (11-12a)

I koht Bente Marta Perm, õp. Ruth Kuhi, Heino Elleri Muusikakool
II koht Karola Ostra, õp. Elise Võsu, Võru Muusikakool
II koht Margaret Astover, õp. Ruth Kuhi, Heino Elleri Muusikakool
III koht ja eripreemia artistlikuse eest Ronja Reemann, õp. Pille Bergmann, Viljandi Muusikakool
III koht Ronja Kralik, õp. Anna-Liisa Eller, Tallinna Muusikakool
III koht Luisa Koitmaa, õp. Pille Karras, Keila Muusikakool
III koht Getter Maapalu, õp. Ella Maidre, Viimsi Muusikakool
III koht Ellen Maria Rüütel, õp. Malle Vihul, Tallinna Muusikakool
III koht Grete Marie Eisenschmidt, õp. Elo Kalda, Pärnu Muusikakool
Diplom Lilian Sienna Sild, õp. Laura Lindpere, Viimsi Muusikakool
Diplom Trini-Li Kötsi, õp. Pille Karras, Keila Muusikakool
Diplom Marianne Veeberg, õp. Pille Bergmann, Türi Muusikakool
Diplom Emily-Nette Paidre, õp. Hanna Alajaan, Ülenurme Muusikakool
Eripreemia lavalise sarmi eest Liis Laagemann, õp. Pille Bergmann, Türi Muusikakool

Kohustuslikud palad: Andres Lemba “Unenägu”, Andres Lemba “Ärkamine” ja John Thompson “Tänavakarneval”

III vanuserühm (13-14a)

I koht Anita Kelsi Rieberg, õp. Malle Vihul, Tallinna Muusikakool
I koht Marta Johanna Kärmas, õp. Elo Kalda, Pärnu Muusikakool
II koht Katariina Kang, õp. Laura Linnaks, Saku Muusikakool
II koht Elly Cisela Kraus, õp. Ella Maidre, Vanalinna Hariduskolleegiumi Muusikakool
III koht Mariann Koik, õp. Laura Linnaks, Saku Muusikakool
Diplom Anni Mae Kuum, õp. Laura Lindpere, Viimsi Muusikakool
Diplom Laura-Johanna Käärma, õp. Raili Käär, Pärnu Kunstide Kool
Diplom Karina Partasjuk, õp. Virve Tali, Lasnamäe Muusikakool
Diplom Britta Kaare, õp. Virve Tali, Lasnamäe Muusikakool
Diplom Lenna Purge, õp. Pille Bergmann, Viljandi Muusikakool
Diplom Heldin Laidvee, õp. Malle Vihul, Tallinna Muusikakool

Kohustuslikud palad: Heli Kendra “Vale jala valss”, Arno Tamm “Öhe” ja Malle Maltis “Väike valge paberlaevuke”

IV vanuserühm (15-19a)

I koht Hanna Marii Mängel, õp. Laura Lindpere, Viimsi Muusikakool
II koht ja eripreemia kohustusliku teose esituse eest Liidia Baranyai, õp. Ruth Kuhi, Heino Elleri Muusikakool
III koht ja eripreemia A. Männiku “Vihmasabin” esituse eest Emma Loona Mängli, õp. Ella Maidre, Vanalinna Hariduskolleegiumi Muusikakool
III koht ja eripreemia C. P. E. Bachi “Solfeggietto in c-minor” esituse eest Elsa Lydia Virta, õp. Raili Käär, Pärnu Kunstide Maja
III koht Merit Roseniit, õp. Elo Kalda, Pärnu Muusikakool
Diplom Greth Vohu, õp. Laura Lindpere, Viimsi Muusikakool
Diplom Sireliis Viiberg, õp. Elise Võsu, Võru Muusikakool
Diplom Eliise Pikk, õp. Pille Bergmann, Viljandi Muusikakool

Kohustuslikud palad: Jaak Sooäär “Teisele kaldale”, Katri Rebane “Suvi vanas kalurikülas” ja Robert Jürjendal “Põhjala polka”