Harjumaa välenäpp 2022

Võib olla pilt järgmisest: tekst

EDASILÜKATUD: 22. oktoober

Laupäeval, 14. mail kell 12.30 toimub Kehra Rahvamajas väikekannelde võistumängimine „HARJUMAA VÄLENÄPP 2022“.
Ootame osalema kõiki Harjumaa ja Tallinna lapsi ja noori, kes õpivad või on õppinud väikekannelt muusika – ja huvikoolides, eraõpetaja juures ning on vähemalt 7 aastat vanad.
Samuti ootame võistumängima täiskasvanud kandlemängu harrastajaid Harjumaalt.Osalejad esitavad 2 erineva iseloomuga vabalt valitud kandlelugu, registreerimisel oleks tore, kui kirjas on lugude nimed ja autori puudumisel loo päritolukoht (kihelkond, maakond).Tasemegrupid:
kuni 2 aastat pilli õppinud või mänginud
2 – 4 aastat pilli õppinud või mänginud
5 ja rohkem aastat pilli õppinud või mänginudIga tasemegrupi võitjale on auhinnaks 7 – keelne meistri tehtud väikekannel.
Sel aastal saab võistelda ka ansamblite arvestuses, ootame erinevaid duosid ja triosid. Ansamblite arvestuses tasemegruppe ei eristata, igalt ansamblilt ootame 2 vabalt valitud erineva iseloomuga lugu.Mängijaid hindab 3 – liikmeline žürii koosseisus pärimusmuusik ja multiinstrumentalist Tarmo Kivisilla, kandleõpetajad Leanne Barbo ja Aime Reier.
Ajavahemiku võistlemise ja auhaindamise vahel sisustab Helle Suurlaht laulumängudega.
Võistlejatele ja nende saatjatele on kogu võistluse jooksul kaetud maitsev piruka – ja puuviljalaud.
Eelregistreerimine vabas vormis ( kui kaua pilli on mängitud, lugude info, õpilase ja õpetaja nimi)12. maini aadressil: mart.jurisalu@anija.ee
Info tel. 5553 0345, Mart
Rong Balti jaamast Kehrasse (Aegviidu) väljub 11.35 ja jõuab Kehrasse 12.12