Moonbugi esimene singel “Flesh” toob kromaatilise kandle popmuusika maastikule.

Moonbug on kolmeliikmeline bänd, kes esitab ainulaadse helimaastikuga melodramaatilise popi stiilis originaalmuusikat. Eesmärgiks avada publikule kannelt ja selle kõlavõimalusi väljaspool rahvamuusika ja klassikalise muusika raamistikku. 

Helikeeles peegeldub tugev ja hingestatud inimlik kohalolu armastuse, kaotuse ja eneseotsingutega käsikäes. Kesksel kohal on tekst ja inimhääl, millest kumab läbi laulja klassikalise muusika taust ning mis omakorda seguneb tõlgendustega popkultuurist. Omapärasust lisab kromaatilise kandle metalne kõla, mida on elektrooniliselt muundatud ning ootamatud elektroonilised rütmid ja pikseldatud kaunistused. Muusika ja sõnade autor on bändi laulja Irene, kandle helid kõlavad Marliisi esituses ja beat`i ning piksleid lisab produtsent Ookean. 

Neljapäeval, 31.augustil, tuli avalikkuse ette moonbugi esimene singel Flesh. Loo autor IRENE ütleb: “Flesh on lugu kusagilt sügavalt sisimast immitsenud ebakindlusest, mis ootamatult kogu ruumi täitis ja hinge kinni võttis. Muusikasse sai ta pandud rahuliku jalutuskäigu või hingamisharjutusena, et seda ärevust maandada.”

Fagoti madalat registrit laenas ja mängis sisse Oliver Anni. Singli kaanekujundus on tehtud Eesti kaasaegse kunstniku Elo Vahtriku poolt. Moonbugi esimene singel on kuulatav pea kõikidel suurematel muusikaplatvormidel!

Leia moonbug sotsiaalmeediast
 Instagram https://www.instagram.com/official.moonbug/
Facebook https://www.facebook.com/official.moonbug/
  official.moonbug@gmail.com
YouTube https://www.youtube.com/@official.moonbug/
Spotify https://www.spotify.com/moonbug/