Väikekandle kevadpäevad

Väikekandle kevadpäevad toimuvad 20.-22. aprillil Keilas.

Kohtume reede, 20. aprilli õhtul kell 19 Keilas, Waldorfkoolis Läte, Keskväljak 15 majas, all keldrisaalis, sissepääs maja tagant viimasest hallist uksest, kuhu viib kolm trepiastet.

Kell 20 algab Keila tantsutuba, kus mängivad kõik kandled. Mängime koos pilli, tantsime, jämmime ja tunneme kohtumisest rõõmu.

Laupäeval, 21. aprillil kell 10 alustame tutvumisega ning jaguneme mänguringidesse. Õpetame lugusid üksteisele – võta kaasa üks lugu, mida on hea väikekandlel mängida ja ole valmis seda teistele õpetama. Eraldi õpetajaid gruppidel ei ole, seetõttu ei toimu ka õpet algajatele. Kui oled algaja, hoia mõne parema mängija ligi ning püüa temalt ühtteist kõrva taha panna. Lugude jagamise ringe aitavad hoida Kati Soon, Kadri Lepasson, Leanne Barbo ja Helle Suurlaht. Peale õhtusööki on vaba pillimänguaeg, jämmime, tantsime jne.

Pühapäeval alustame taas hommikul ja mängime umbes kella 12-ni.

Koolis on võimalik ööbida klassides põrandal oma madratsi ja magamiskotiga. Ööbimine maksab 3 eurot öö. Olemas on dushiruumid ja soe vesi, kaasa tuleb võtta oma käterätt ja pesemisvahendid.

Laupäevasele lõunasöögile läheme ühiselt, õhtusöögikoha leiame ka jooksvalt Keila linna pealt. Laupäeval ja pühapäeval  katame ühiselt hommikusöögilaua – igaüks toob kaasa suupoolist, “maja poolt” on potitäis putru. Koolis on võimalik kasutada köögis pliiti. Saab teha teed ja kohvi.

Osavõtutasu 15 eurot sularahas kohapeal

REGISTREERUMINE 10. APRILLINI!
Registreerumiseks täida registreerimisvorm, mille leiad sellele lingile vajutades.

PANE TÄHELE!
– väikekandle kevadpäevadele on seekord osalema oodatud täiskasvanud, lastele eraldi gruppe, tegevusi ega lastehoidu ei toimu
– mängitakse peamiselt 6-12 keelsetel D-duuri kanneldel
– eraldi algajate õpet ei toimu, aga osaleda on võimalik kõigil, kasulikku õpib juurde igaüks
– võta kaasa üks või mitu kandlelugu ja ole valmis kaaslastele mõnda neist õpetama
– registreeru hiljemalt 10. aprilliks
– Lisainfot küsi Marialt (50 58 495, maria@vessmann.ee) ja Hellelt (555 41 494, helle@late.ee)

Rõõmsa kanneldamiseni kevadises Keilas!