Supersonus

Map Unavailable

Kuupäev/kellaaeg
Date(s) - 13/04/2019
19:00 - 20:30

Sündmuspaik
Tartu Jaani Kirik

Categories


XIII Rahvusvahelise Kandlefestivali viimasel õhtul ootame teid kuulama üht peaesinejatest, kelleks on rahvusvaheline resonantsiansambel Supersonus.

Ansamblis mängivad: Marco Ambrosini (nyckelharpa, parmupill), Eva-Maria Rusche (klavessiin, klaver), Anna-Liisa Eller (kannel, raamtrumm), Anna-Maria Hefele (ülemhelilaul, guzheng) ja Wolf Janscha (parmupill).

Sulatades ainuomasel moel ühte erinevad stiilid, pillid ja muusikalised väljenduslaadid, viib Supersonus kuulaja oma intensiivselt rikkaliku kõlapildiga fantaasiarikkale teekonnale, pakkudes visiooni taevastest kõrgustest, tantsulist ekstaasi ja stoilist rahu, aga ka lapselikku mänguröömu ja eepilist varjuteatrit. Võid end oma vaimusilmades leida jalutuskäigul baroksesse iluaeda või tõusta kõrgetele mäetippudele, kust avaneb hingemattev vaade maailmale kogu tema kauniduses.

Supersonus ei taju kontraste, erinevusi ja muusikalisi ekstreemsusi konfliktina, vaid väljendab nende kaudu oma muusikas peituvaid sügavamaid allhoovuseid. Nad peavad endid sillaehitajateks, seda nii kultuurilisest kui ka muusikalisest vaatepunktist lähtudes. Püüeldes kaugemas perspektiivis uute ja ennekuulmatute kõlamaastike poole, liiguvad nad pendli kombel edasi-tagasi, äratades ellu oma loova muusa.

Rohkem infot: https://www.supersonus.eu

Eelmüügipilet 15€
Sooduspilet 12€ (õpilastele)
Festivali algusest alates 20€
Toetajapilet 50€

Piletid müügis: https://www.ticketer.ee/supersonus-xiii-rahvusvaheline-kandlefestival/

Kuni 10. aastased kandlehuvilised saavad kontserti nautida tasuta. Vajadusel peavad nad istuma saatja süles.

Kohtumiseni kontserdil!

Lisa kommentaar

Your email address will not be published.